Menu

Flag Counter
Za Tęczowym Mostem

Nadchodzą takie chwile, kiedy przychodzi nam się rozstać z naszymi przyjaciółmi. Są to bardzo bolesne momenty bowiem każdy pies jest członkiem mojej rodziny. Niespodziawanie i nader szybko odeszła od Nas Rubinka. Wyjątkowa suczka, wspaniała mama i przyjaciółka. Będzie nam Ciebie brakować Rubinko!

RODOWÓD   GALERIA

 Red Riding Hood Volpino Mini ( w domu Rubi) ur. 15.11.2011 rok. Jest to mocna suka o bardzo dobrej głowie, doskonałe sierści i pięknym ruchu. Jest sunią kochającą dzieci, bardzo spokojna i zrównoważoną. Na wystawach krajowych i międzynarodowych zdobywa oceny bardzo dobre i doskonałe. Może pochwalić się brązowym medalem w klasie młodzieży na XXV Zimowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim jak również srebrnym medalem w klasie pośredniej na XXI Miedzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Łodzi.

Red Riding Hood Volpino Mini  jest CHAMPIONEM POLSKI

 

 

RODOWÓD                 GALERIA

Fiore - to suczka o wyjatkowym charakterze. Nie boi się nikogo i niczego. Broni kolan Pani jak Lew tłukąc wszystkich zainteresowanych kolegów i koleżanki. Ale z drugiej strony jest bezgranicznie oddana i wpatrzona w człowieka i tym zaskarbiła sobie od początku nasze serca.
Współwłasność z hodowlą Dolce Piccoli Anety Hombek

Młodzieżowy Champion Polski

RODOWÓD   GALERIA

Chocolate Cherry  z Cichej Górki (w domu Lusia) ur. 02.10.2011 roku. To typowa, proporcjonalna suka o dobrej kości i doskonałym charakterze. Była wybierana wielokronie Best Baby i Best Puppy wystaw. W klasie młodzieży  i pośredniej otrzymuje wyłącznie oceny bardzo dobre i doskonałe. Może pochwalić się  brązowym medalem w klasie pośredniej na IV Nocnej Wystawie Psów Rasowych w Bydgoszczy jak również na XVI Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Dobrym Miescie.

RODOWÓD   GALERIA

RODOWÓD   GALERIA

Accura Leyla Sanapiro to nasza nowa domowniczka zakupiona w zaprzyjaźnionej hodowli. To śliczna, malutka, puchata suczka o silnym charakterze. Jej tato to piękny utytułowany długowosy pies JCHPPL i CHPPL ZORRO Gwiazdki z Białego Domu o umaszczeniu białym ze złotymi znaczeniami zaś mamą jest śliczna filigranowa sunia TISA Osiem i Osiem. Accura posiada bardzo dobry rodowód z liniami BLANCHOS (min: dziadek szczeniąt- BLANCHOS BEEN THERE DONE THAT - Multiple BOG placed,BOG Winner.Ch.USA, Ch.PL, Poland Winner, Champion of the year 2008 in Poland. Top Ten dogs all breeds 2008 in Poland) i jest naszą małą wielką nadzieją hodowlaną.

Champion Polski

 

RODOWÓD   GALERIA

 

(c) Copyright 2023 perlanieporetu.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl