Menu

Flag Counter
Nasze suki

    

RODOWÓD                 GALERIA

 

RODOWÓD                 GALERIA

    

RODOWÓD                 GALERIA

 

RODOWÓD                 GALERIA

RODOWÓD                 GALERIA


RODOWÓD                 GALERIA

JASMINE VALENTINE Volpino Mini jest Młodzieżowym Championem Polski

RODOWÓD GALERIA

Verona z Końskiego Raju (w domu Vera) ur. 1. 03. 2014r to nasza nowa nadzieja hodowlana. Vera pórcz wspaniałego charakteru ma również piękną anatomię. Już nie długo rozpocznie swoją karierę wystawową.

RODOWÓD   GALERIA

Bronia to wulkan energii :) Niezwykle energiczna, żywiołowa suczka będąca prowodyrem wszelkich zabaw i psot. Doskonale odnajduje się w bieganiu za patykiem jak również piłeczką.

RODOWÓD   GALERIA

Perełka to niezwykle dynamiczna i zabawowa suczka o przepięknej główce i anatomii. Na razie jest malutka ale mam nadzieję, że w 2015 roku pięknie zaprezentuje się na ringach:)

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

RODOWÓD   GALERIA

RODOWÓD   GALERIA

Accura Leyla Sanapiro to nasza nowa domowniczka zakupiona w zaprzyjaźnionej hodowli. To śliczna, malutka, puchata suczka o silnym charakterze. Jej tato to piękny utytułowany długowosy pies JCHPPL i CHPPL ZORRO Gwiazdki z Białego Domu o umaszczeniu białym ze złotymi znaczeniami zaś mamą jest śliczna filigranowa sunia TISA Osiem i Osiem. Accura posiada bardzo dobry rodowód z liniami BLANCHOS (min: dziadek szczeniąt- BLANCHOS BEEN THERE DONE THAT - Multiple BOG placed,BOG Winner.Ch.USA, Ch.PL, Poland Winner, Champion of the year 2008 in Poland. Top Ten dogs all breeds 2008 in Poland) i jest naszą małą wielką nadzieją hodowlaną.

Champion Polski

 

 

RODOWÓD   GALERIA

 

RODOWÓD   GALERIA

 

RODOWÓD   GALERIA

RODOWÓD   GALERIA

RODOWÓD   GALERIA

RODOWÓD   GALERIA

 

RODOWÓD   GALERIA

Chocolate Cherry  z Cichej Górki (w domu Lusia) ur. 02.10.2011 roku. To typowa, proporcjonalna suka o dobrej kości i doskonałym charakterze. Była wybierana wielokronie Best Baby i Best Puppy wystaw. W klasie młodzieży  i pośredniej otrzymuje wyłącznie oceny bardzo dobre i doskonałe. Może pochwalić się  brązowym medalem w klasie pośredniej na IV Nocnej Wystawie Psów Rasowych w Bydgoszczy jak również na XVI Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Dobrym Miescie.

RODOWÓD    GALERIA


Cassie to nasza mała nadzieja hodowlana z Czech. To bardzo piękna anatomicznie i mocna suczka z jeszcze mocniejszym charakterem.

Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa😍 nasza Kasia czyli Cassie Arabelis po prześwietleniu -
HD A, ED 0/0, OCD L/P Wolna

 

RODOWÓD       GALERIA

RODOWÓD       GALERIA

Fauna w domu Florcia to nasz wulkan energii, młoda, bardzo energiczna młoda przedstawicielka swojej rasy dopiero zaczyna karierę wystawową.

 

Nasze suczki hodowlane na emeryturze

RODOWÓD                 GALERIA

Con Amore Maltabar (w domu Conisia) ur. 21.06.2012 roku. To niezwykle śmiała i odważna sunia kochająca wszystkie stworzenia - dorosłych, dzieci, psiaki małe i duże. Mega przylepka. Conisia to suka o pieknym wyrazie i rewelacyjnym ruchu. Była wybierana wielokrotnie Best Baby wystaw; jak równiez Best Puppy. W klasie młodzieży otrzymuje wyłacznie oceny bardzo dobre i doskonałe 

Od września do grudnia 2013 roku Coni brała udział w pięciu wystawach w klasie pośredniej - zdobyła cztery złote medale oraz jeden srebrny :)
Con Amore Maltabar ukończyła tytuł CHAMPION POLSKI

   

RODOWÓD   GALERIA

Chilloutdog Bacio Dolce (w domu Bianca) ur. 27.08.2012 roku.To sunia o dobrym typie i wyrazie; posiadająca piękną szatę. To niesmiała, delikatna sunia, bardzo związana ze swoją rodziną czyli z nami. Na wystawach w klasie młodzieży otrzymuje wyłącznie oceny doskonałe, ma rozpoczęty młodziezowy championat polski i jest naszą ogromną nadzieją hodowlaną.

RODOWÓD    GALERIA

Zoja Fenomen z Nieporętu ur. 18.06.2011 rok  Jest to duża suka, o dobrym wyrazie, z mocną głową; dynamiczna w ruchu a przede wszytskim posiadająca genialny charakter.  Zoja jest wolna od dysplazji oraz posiada zaliczone testy psychiczne. Na wystawach klubowych, krajowych jak i miedzynarodowych otrzymywała tylko oceny bardzo dobre i doskonałe .

 

 

 

  

 

(c) Copyright 2019 perlanieporetu.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl